مبارزه با استکبار جهانی جوهره انقلاب اسلامی است

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خراسان رضوی به مناسبت ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی بیانیه‌ای صادر کرد

سالروز ۱۳آبان که همه ساله به منظور تجلی نفرت و دشمنی ملت ایران با استکبار جهانی امریکا، ومحکوم کردن اقدام آن برای تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی به ترکیه و عراق توسط رژیم ستم شاهی است ،امسال با آلوده شدن دستان آمریکا به جنایات مزدورشان در سرزمینهای اشغالی عمقی بیشتر یافت.
انقلاب دوم ملت ایران که با تسخیر لانه جاسوسی امریکا و قطع رابطه با رژیم جنایتکار و جنگ طلب آن آغاز شده است تا اخراج همه نیروهای آن کشور از منطقه غرب آسیا ادامه خواهد یافت .
فریاد امام خمینی در ابان سال ۱۳۴۳ که آمریکا عامل همه مشکلات جهان اسلام ایران دانست همچنان در فضای سیاسی و تاریخی کشور بلند است ،تا جایی که رهبر فرزانه انقلاب شعار مرگ بر آمریکا را خط مشی جمهوری اسلامی دانسته و امامین انقلاب معتقدند هرچه فریاد دارید باید بر سر آمریکا بزنید .
امروز فریاد مرگ بر آمریکا که فریاد علیه سردمداران جنایتکار و قاتلان مردم مظلوم فلسطین و افغانستان و عراق و یمن و سوریه و لبنان و… است در سراسر جهان بلند است .و متاسفانه سازمانهای بین المللی به نوکران آن تبدیل شده و استقلال خود را فروخته اند .
اما خون شهید سردار قاسم سلیمانی گریبان آنان را گرفته و روز بروز شاهد افول ونزول قدرت استکبار ی در جهان هستیم، غرب گرایان فریب خورده ای که هنوز آمریکا را الگوی تمدنی خود قرار داده اند باید از کارکرد وحشیانه و جنایتکارانه و ظالمانه این قدرت در جهان خجالت کشیده و شرمنده خون هزاران کودکی باشند که این روزهادر غزه بشهادت میرسند.
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی ضمن محکوم کردن،نقش امریکا در حمایت از کودک کشی و جنایات جنگی دولت جعلی اسرائیل،صبر و استقامت مردم غزه و فلسطین پیروزی انان را نزدیک میداند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی
۱۳آبان ۱۴۰۲

اشتراک گذاری:

آخرین اخبار :