شکل‌گیری و بازسازی شوراهای ائتلاف شهرستان‌ها و چالش‌های فراروی آن بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خراسان رضوی، در جلسه‌ای با حضور هیات موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان، حمیدرضا ترقی با ارائه گزارشی از اقدامات هیئت اجرایی شورا گفت: برگزاری دوره آموزش بصیرتی با حضور ۲۴۰ نفر از جوانان تحصیل کرده و برپایی یادواره شهید حجت الاسلام اصلانی که عضو شورای ائتلاف بوده، از جمله اقدامات است.

وی ادامه داد: در این یادواره عناوین، “تحلیل شرایط سیاسی و اقتصادی کشور، تحلیل طوفان الاقصی و دستاوردهای آن،
مبانی نظام جمهوری اسلامی و ضرورت حفظ آن، جریان شناسی مجالس جمهوری اسلامی، عدالت طلبی از دیدگاه‌ها رهبری و سوء استفاده از این شعار و آشنایی با اهداف و برنامه‌های شورای ائتلاف” مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خراسان رضوی تاکید کرد: “شکل‌گیری و بازسازی شوراهای ائتلاف شهرستان‌ها و چالش‌های فراروی آن” و “روند ثبت نام بیش از ۴۲۰۰ کاندیدا درپایگاه مجازی شورای ائتلاف از سراسر کشور، ارائه قریب به ۵۰ رزومه نامزدهای انتخابات مجلس در سطح استان به ائتلاف و دیدار با آن ها” بخش دیگری از اقدامات صورت پذیرفته است‌.

ترقی تصریح کرد: “شرکت در وبینارهای تخصصی معاونت استان‌ها با معاونین سازماندهی، بانوان، کارگروه‌های انتخابات، احزاب و تشکل‌های سیاسی عضو و ارائه گزارش از عملکرد استان در هر حوزه” و “پیگیری مسائل داخلی شورای شهر و تلاش در جهت رفع اختلافات و ثبات مدیریت شهری برای خدمت بیشتر به مردم و رفع بی اعتمادی مردم در این رابطه” از دیگر اقدامات است.

دراین جلسه ضمن پذیرش استعفای دکتر مجتبی بذرافشان و دکتر خسروی مسئول کمیته اقتصادی به واسطه حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی، پیرامون برنامه انتخابات نمایندگان شهرستان‌ها در شورای مرکزی استان که بناست هفته اینده برگزار گردد، تبادل نظر صورت پذیرفت.

اشتراک گذاری:

آخرین اخبار :