سازماندهی کانون‌های ذیل شورای ائتلاف با هدف ارتقای مشارکت

به گزارش روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خراسان رضوی، معاون سازماندهی شورای انقلاب گفت: یکی از اصلی‌ترین اهداف سازماندهی کانون‌های ذیل شورای ائتلاف، ارتقای مشارکت در سطح جامعه است تا کاندیداها بتوانند در یک فضای رقابتی خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خراسان رضوی، جعفری در جلسه کمیته‌های شورای ائتلاف با اشاره به ضرورت پیاده سازی دستورالعمل‌های مرکز اظهار کرد: با توجه به حجم و تنوع فعالیت کمیته ها، گزارش گیری و گزارش دهی فعالیت ها بیش از پیش احساس میشود و این گزارشات باید به نحو مناسبی اطلاع رسانی شود.

وی با تاکید بر اینکه ساماندهی فعالین هر قشر می‌تواند به مدلی برای توسعه اجتماعی و سیاسی منجر شود، ادامه داد: کانون‌های زیر مجموعه شورای ائتلاف باید نسبت به برپایی جلسات مسئله یابی و ایجاد شبکه مسائل هر حوزه با هدف تامین خوراک فکری و معنوی به نخبگان و مسئولین جامعه اقدام کنند.

همچنین حجت الاسلام عیسی نژاد، عضو هیئت موسس و مسئول کمیته فرهنگی شورای ائتلاف گفت: باید پس از گذشت بیش از چهار دهه از انقلاب، در حوزه سیاست ورزی چهارچوب‌هایی را تعیین و بر اساس آن ارزیابی کنیم که تا چه میزان به اهداف خود رسیده ایم.

وی با بیان این مطلب که نقش کمیته‌ها در انتخاب نماینده اصلح جدی است گفت: تمام نمایندگان در شهرستان‌ها از هفته آینده آسیب شناسی مسائل را در پیش خواهند گرفت.

گفتنی است؛ در پایان جلسه هر کمیته نسبت به معرفی افراد زیر مجموعه خود، جانشین و شورای هر کمیته اقدام کردند و مورد بحث و تبادل نظر حاضرین قرار گرفت.

اشتراک گذاری:

آخرین اخبار :