دوره آموزشی “ایمان و امید” ویژه جوانان خراسان رضوی برگزار شد

به همت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خراسان رضوي، دوره آموزشی "ایمان و امید" با حضور ۳۰۰ نفر از نیروهای جوان و انقلابی خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خراسان رضوی؛ نخستین نشست توانمندسازی جوانان انقلابی استان خراسان رضوی به همت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با عنوان دوره ایمان و امید در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ آبان ماه در مشهد مقدس برگزار شد.

در این اجلاس که با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از جوانان دانشجو و فعال سیاسی و اجتماعی از سراسر استان بصورت دو روزه برگزار شده است، سرفصل ها و عناوین اموزشی مرتبط با فضای سياسي روز کشور پیش بینی شده و برای شرکت کنندگان ارائه شد.

افتتاحیه این دوره آموزشی با حضور دکتر حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار و در ادامه رضا داوری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تحلیلی از شرایط سیاسی کشور و الزامات جریان انقلابی پرداخته است.

در ادامه این برنامه اساتید حاضر به ارائه مباحث مهم ذيل پرداخته اند:
۱.بررسی عملکرد مجالس بعد از انقلاب توسط دکتر حدادعادل
۲.تحلیل شرایط منطقه و جنگ غزه توسط دکتر مسعود اسداللهی
۳.بیان مبانی عدالتخواهی و روش مطالبه توسط دکتر مجتبی عزیزی
۴.تبیین مبانی جمهوری اسلامی توسط دکتر مرتضی کامل نواب

پیش از این، دوره آموزشی ایمان و امید در استان سمنان و با حضور جوانان انقلابی این استان برگزار شده بود. دفاتر شورای ائتلاف در سایر استان‌ها نیز در حال برنامه ریزی برای برگزاری این دوره هستند.

اشتراک گذاری:

آخرین اخبار :