در جلسه رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی با معاون جوانان و دانشجویان شورای ائتلاف مطرح شد؛ کادرسازی جوانان متخصص در عرصه‌های مدیریتی

به گزارش روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خراسان رضوی، جلسه معاونت جوانان و دانشجویان شورای ائتلاف استان روز گذشته با حضور حمیدرضا ترقی، رئیس شورای ائتلاف استان خراسان رضوی تشکیل گردید.

وی ضمن تشکر و قدردانی از برگزاری دوره آموزشی “ایمان و امید” که در آن ۲۵۰ نفر از جوانان شورای ائتلاف استان حضور داشتند، افزود: در شرایط کنونی نیازمند آموزش و توانمندسازی جوانان برای حضور در عرصه‌های مدیریتی هستیم و بایستی اقدام به کادرسازی جوانان متخصص در بخش‌های مدیریتی کنیم تا این خلا و شکاف نسلی که با آن مواجهیم، مرتفع گردد.

ترقی در ادامه ضمن تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری بر مشارکت قوی و رقابت واقعی، دعوت به انتخابات را وظیفه همه مردم عنوان نمود‌.  در ادامه جلسه فاطمه سلیمی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شبکه‌سازی و ایجاد ساختار تشکیلاتی از اهم اولویت‌های کار حزبی و انتخاباتی است و استفاده از توانمندی و ظرفیت بانوان در امر انتخابات مورد تاکید و دقت نظر است.

در ادامه جلسه جواد حمیدی، معاون جوانان و دانشجویان شورای ائتلاف استان نیز توضیحاتی نسبت به تغییر ساختار جوانان و دانشجویان از کمیته به معاونت ارائه و از اهمیت و نگاه ویژه شورای ائتلاف نسبت به جوانان گفت.

وی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و تبیین نقشه راه و اهداف معاونت جوانان و دانشجویان شورای ائتلاف استان، تاکید کرد: دو کمیته اصلی و ۱۱ کارگروه ذیل این معاونت تشکیل گردیده است.  در پایان نیز اعضای معاونت جوانان و دانشجویان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

اشتراک گذاری:

آخرین اخبار :